Föremål som liknar vinglas Kanna

  • Träfflista
  • 4428 Vinglas
    + Kanna, Böhmen, 6 delar. Höjd: 21-28cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 25 november 2019
  • 3538 Vinglas
    7 st+ skål på fot + kanna, (1 med nagg)
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 4 april 2011
  • 8527 Vinglas
    6st + kanna, Rejmyre, 60-tal
    Såld: 500 kr

    Såldes den 14 februari 2005