4428 Vinglas
+ Kanna, Böhmen, 6 delar. Höjd: 21-28cm
Såld: 500 kr
Såldes den 25 november 2019 -
3538 Vinglas
7 st+ skål på fot + kanna, (1 med nagg)
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 april 2011 -
8527 Vinglas
6st + kanna, Rejmyre, 60-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 14 februari 2005
Föremål som liknar vinglas Kanna
- Träfflista
- alla
- Visa alla